Ułatwienia dostępu

szkolenia-banner-top

Szkolenia

Zespół Yacht Club Bergline przygotował dla Ciebie ofertę na profesjonalne szkolenie żeglarskie i motorowodne. Dedykowana jest osobom dorosłym oraz młodzieży od 14. roku życia. Organizujemy je z pasji do sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Doświadczeni instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i dobre przygotowanie do egzaminu. Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uzyskasz uprawnienia do prowadzenia różnego rodzaju jednostek wodnych.

Stawiamy na jakość

Oczywiście można wymieniać wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty szkoleń żeglarskich i motorowodnych dla młodzieży i osób dorosłych. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość prowadzonych zajęć teoretycznych i praktycznych. Gwarantujemy, że nasi instruktorzy posiadają niezbędne doświadczenie do tego, aby przygotować kursantów nie tylko do zdania egzaminu i zdobycia uprawnień, ale również do bezpiecznego i świadomego uprawiania sportów wodnych przez lata. Nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy i są odpowiednio zbilansowanym połączeniem: wiedzy teoretycznej, praktyki na wodzie oraz nauki i bezpieczeństwie i odpowiedzialność. Za przebieg zajęć odpowiadają instruktorzy posiadający niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń na patenty żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

Specjalizujemy się w szkoleniu młodzieży i osób dorosłych

Zgodnie z obowiązującymi przepisami do egzaminu na patent żeglarza jachtowego lub na patent sternika motorowodnego może przystąpić każda zainteresowana osoba, która ukończyła 14. rok życia. Jako Yacht Club Bergline specjalizujemy się w szkoleniu młodzieży oraz szkoleniu dorosłych. Za każdym razem przebieg oraz specyfikę prowadzenia szkolenia dostosowujemy do grupy kursantów. Zależy nam na tym, aby każdy uczestnik naszych zajęć wyniósł z nich jak najwięcej. W przypadku młodzieży zajęcia prowadzą osoby z odpowiednim podejściem pedagogicznym. Szkolenie motorowodne Wrocław oferowane przez Yacht Club Bergline cieszą się zainteresowaniem osób, które pragną nauczyć się bezpiecznego i świadomego pływania na różnych akwenach wodnych.

Dlaczego warto uprawiać żeglarstwo?

Żeglarstwo to sport, którego uprawianie daje wiele korzyści. Właśnie dlatego rodzice często stawiają na nasze szkolenie żeglarskie Wrocław dla młodzieży oraz nasza kurs motorowodny Wrocław. Skierowane są do osób, które mogą ubiegać się o nabycie uprawnień i ukończyły 14. rok życia lub są tego bliskie. Oczywiście zalety uprawianie żeglarstwa odczują także osoby dorosłe. Aktywny wypoczynek nad wodą pozwala na jeszcze lepsze obcowanie z naturą oraz na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Wbrew pozorom, spokój, ciszę i wyjątkowe doznania można otrzymać, pływając po Odrze w okolicach Wrocławia. Oczywiście nasi kursanci będą przygotowani do tego, aby pływać po dowolnych akwenach w Polsce i na całym świecie. 

Kluczowe korzyści związane z uprawianiem sportów wodnych to m.in.:

  • nauka samodyscypliny
  • nauka współpracy zespołowej;
  • zwiększenie możliwości spędzania wolnego czasu;
  • nabycie umiejętności związanych z techniką, mechaniką i pielęgnacją jednostki;
  • nauka odpowiedzialność i zaradności;
  • możliwość nawiązania wieloletnich przyjaźni. 

To tylko wybrane zalety, które oferuje Ci zapisanie się na szkolenie żeglarskie lub szkolenie motorowodne we Wrocławiu w klubie Yacht Club Bergline

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego - charakterystyka

Na kurs żeglarski Wrocław dla młodzieży i dorosłych mogą zapisać się osoby od 14. roku życia. Zdanie egzaminu i otrzymanie patentu żeglarza jachtowego umożliwia:

  • prowadzenie jednostek po wodach śródlądowych;
  • prowadzenie jachtów o długości kadłuba do 12 metrów po wodach morskich wewnętrznych, oraz pozostałych wodach morskich do 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

Szkolenie na patent sternika motorowodnego - charakterystyka

Na kurs motorowodny Wrocław dla młodzieży i dorosłych mogą zapisać się osoby od 14. roku życia. Zdanie egzaminu i otrzymanie patentu sternika motorowodnego umożliwia:

  • prowadzenie jachtów motorowych o mocy silnika powyżej 10 kW do 70 kW o długości kadłuba do 13 metrów.

Posiadanie patentu sternika motorowodnego jest niezbędne do wypożyczenia jednostki napędzanej silnikiem w marinach na całym świecie. 

Zespół Yacht Club Bergline zadba o Twoje przygotowanie do zdania egzaminu na wybrany patent oraz do świadomego i bezpiecznego korzystania z jednostek pływających różnego typu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapisywania się na organizowane szkolenia na patenty żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

Scroll to Top