Ułatwienia dostępu

klub-zeglarski-banner-top

Klub żeglarski

Yacht Club Bergline to profesjonalny klub żeglarski, w którym rozwijamy pasję i umiejętności żeglarskie wśród dzieci powyżej 6. roku życia i młodzieży. Dołączenie do klubu żeglarskiego daje Ci wiele benefitów, w tym m.in. możliwość uczestnictwa w organizowanych przez naszych żeglarzy obozach żeglarskich, a także rejsach. Zapraszamy na zajęcia dla dzieci we Wrocławiu.

Sportowa rywalizacja pod okiem profesjonalistów

Klub żeglarski Wrocław Yacht Club Bergline oferuje dzieciom powyżej 6. roku życia profesjonalne treningi oraz udział w sportowej rywalizacji. Nad wszystkim czuwają doświadczeni żeglarze oraz osoby o przygotowaniu pedagogicznym. To gwarancja wysokiej jakości przekazywanej wiedzy, a także dbałości o bezpieczeństwo każdego dziecka. Ono zawsze na wodzie powinno być podstawą i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Żeglarstwo dla dzieci we Wrocławiu to idealny wybór na zajęcia pozalekcyjne. Pływanie pod żaglami uczy m.in.: dyscypliny, zdrowej rywalizacji oraz pozwala nabyć nowych umiejętności. To wszystko we współpracy w grupie, dzięki której Twoja pociecha pozna nowych przyjaciół.

Treningi w małych grupach

Jako Yacht Club Bergline organizujemy treningi dla dzieci Wrocław. Prowadzone są na jednoosobowych łódkach klasy Optimist, a grupy liczą maksymalnie do 12. osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość zajęć, bezpieczeństwo uczestników oraz dobrą zabawę. Dbamy o to, by zajęcia dodatkowe we Wrocławiu dla dzieci przede wszystkim je rozwijały pod kątem wielopłaszczyznowym. Wpływa to korzystnie na sprawność fizyczną dzieci, a także na ich zdolności myślenia logicznego i rozwój emocjonalny. Sport dla dzieci Wrocław to klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego warto dołączyć do klubu żeglarskiego Yacht Club Bergline.

Czego nauczy się twoje dziecko?

YCB stawiamy na wszechstronną edukację. Twoje dziecko nauczy się z nami pływania, żeglowania, a także dbałości o jednostkę pływającą. Ta ostatnia umiejętność z powodzeniem może być przełożona na inne aspekty życia codziennego. Pokazujemy dzieciom, jak ważna jest dbałość o detale i ciężka praca, która przynosi wymierne efekty. To wszystko z ciągłą nauką w zakresie zachowania bezpieczeństwa nad wodą w różnych sytuacjach. Przygotujemy także dziecko do startu w regatach i nauczymy zdrowej sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play.

Dodatkowe atrakcje dla klubowiczów

Dołączenie do naszego klubu to nie tylko zajęcia sportowe dla dzieci we Wrocławiu. W przerwach od zajęć organizujemy szkolenia i obozy. Dzięki temu Twoje dziecko w okresie wakacji lub ferii zimowych nie zaburzy cyklu treningowego i na pewno nie będzie się nudzić. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zajęcia pozalekcyjne dla dzieci we Wrocławiu nie mogą kolidować z ich obowiązkami szkolnymi. Dlatego zajęcia odbywają się po szkole, a nasza kadra oferuje także odbiór malucha ze szkoły.

Scroll to Top