Klub żeglarski

Klub żeglarski

Yacht Club Bergline to profesjonalny klub żeglarski, w którym rozwijamy pasję i umiejętności żeglarskie wśród dzieci powyżej 6. roku życia i młodzieży. Dołączenie do klubu żeglarskiego daje Ci wiele benefitów, w tym m.in. możliwość uczestnictwa w organizowanych przez naszych żeglarzy obozach żeglarskich, a także rejsach. Zapraszamy na zajęcia dla dzieci we Wrocławiu.

Sportowa rywalizacja pod okiem profesjonalistów

Klub żeglarski we Wrocławiu Yacht Club Bergline oferuje dzieciom powyżej 6. roku życia profesjonalne treningi oraz udział w sportowej rywalizacji. Nad wszystkim czuwają doświadczeni żeglarze oraz osoby o przygotowaniu pedagogicznym. To gwarancja wysokiej jakości przekazywanej wiedzy, a także dbałości o bezpieczeństwo każdego dziecka. Ono zawsze na wodzie powinno być podstawą i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Żeglarstwo dla dzieci we Wrocławiu to idealny wybór na zajęcia pozalekcyjne. Pływanie pod żaglami uczy m.in.: dyscypliny, zdrowej rywalizacji oraz pozwala nabyć nowych umiejętności. To wszystko we współpracy w grupie, dzięki której Twoja pociecha pozna nowych przyjaciół.

Treningi w małych grupach

Jako Yacht Club Bergline organizujemy treningi dla dzieci we Wrocławiu. Prowadzone są na jednoosobowych łódkach klasy Optimist, a grupy liczą maksymalnie do 12. osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość zajęć, bezpieczeństwo uczestników oraz dobrą zabawę. Dbamy o to, by zajęcia dodatkowe we Wrocławiu dla dzieci przede wszystkim je rozwijały pod kątem wielopłaszczyznowym. Wpływa to korzystnie na sprawność fizyczną dzieci, a także na ich zdolności myślenia logicznego i rozwój emocjonalny. Sport dla dzieci we Wrocławiu to klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego warto dołączyć do klubu żeglarskiego Yacht Club Bergline.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

W YCB stawiamy na wszechstronną edukację. Twoje dziecko nauczy się z nami pływania, żeglowania, a także dbałości o jednostkę pływającą. Ta ostatnia umiejętność z powodzeniem może być przełożona na inne aspekty życia codziennego. Pokazujemy dzieciom, jak ważna jest dbałość o detale i ciężka praca, która przynosi wymierne efekty. To wszystko z ciągłą nauką w zakresie zachowania bezpieczeństwa nad wodą w różnych sytuacjach. Przygotujemy także dziecko do startu w regatach i nauczymy zdrowej sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play.

Dodatkowe atrakcje dla klubowiczów

Dołączenie do naszego klubu to nie tylko zajęcia sportowe dla dzieci we Wrocławiu. W przerwach od zajęć organizujemy szkolenia i obozy. Dzięki temu Twoje dziecko w okresie wakacji lub ferii zimowych nie zaburzy cyklu treningowego i na pewno nie będzie się nudzić. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zajęcia pozalekcyjne dla dzieci we Wrocławiu nie mogą kolidować z ich obowiązkami szkolnymi. Dlatego zajęcia odbywają się po szkole, a nasza kadra oferuje także odbiór malucha ze szkoły.

Jak można dołączyć do klubu?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego klubu żeglarskiego, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy. W okresie letnim zajęcia klubowe odbywają się na wodzie, a poza sezonem żeglarskim prowadzimy treningi ogólnorozwojowe i zajęcia teoretyczne.

Zapraszamy do kontaktu:
Paulina Kaczmarska
trener@ycb.pl
+48 601 602 499

inwalida

Galeria

Aktualności

nowy nabór – jesień 2023 – zebranie

Szanowni Rodzice, Jeśli myślicie nad zapisaniem swojego dziecka/dzieci do naszego klubu żeglarskiego, to serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sobotę 02.09.2023 o godz.

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM

Szanowni Rodzice i Klubowicze, przypominamy iż od 02.09.2023 wracamy do planu zajęć, jaki był w roku szkolnym, tj.: – grupa I Optimist treningi w każdą

WAKACYJNY PLAN TRENINGÓW

Od 1.07.2023 do 30.08.2023 treningi będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę godz. 10:00-13:00. Wszystkie grupy razem. Zapraszamy.