Spływy pontonowe

Spływy pontonowe po Odrze to nowość w ofercie Yacht Club Bergline. W naszym klubie organizują je doświadczeni instruktorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo uczestników oraz ich niezapomniane doznania. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trasę o niewielkim stopniu trudności, która jest bezpieczna, przyjemna i pozwala na spojrzenie na Wrocław i jego okolice z nieco innej perspektywy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Oferta

od 45 zł / osoba
grupy 25 – 100 osobowe

1) Księcia Witolda -> Przystań Żeglarska
2) Przystań Żeglarska -> Ranczo

3) Przystań Żeglarska -> Uraz

termin dostosowany indywidualnie do grupy

4 godziny (9:00 – 13:00) – podstawowy

6 godzin (9:00 – 15:00)

8 godzin (9:00 – 17:00)

Pontony

Przepiękna i malownicza trasa na Odrze

Od pewnego czasu Odra cieszy się rosnącą popularnością wśród amatorów wypoczynku na wodzie. Od lat oferujemy kursy żeglarskie i motorowodne, a teraz ofertę wzbogaciliśmy o spływy pontonowe. Organizujemy je na jednej z najpiękniejszych tras we Wrocławiu. Początek spływu rozpoczyna się przy ul. Księcia Witolda. Koniec trasy zaplanowaliśmy w naszym Yacht Clubie Bergline. Podstawowy odcinek ten liczy około 6 kilometrów i pozwala na przeżycie wyjątkowej przygody. Spływ pontonem z naszym instruktorem trwa około czterech godzin. 

 

Razem z nami doświadczysz Wrocławia z innej perspektywy. Zapewniamy Ci niesamowite widoki, a nasz instruktor w trakcie spływu z pewnością podzieli się z Tobą kilkoma ciekawostkami. Przepłyniemy m.in. przez piękne i zurbanizowane tereny centrum miasta. Nasze spływy pontonowe Wrocław organizujemy na bezpiecznej trasie, dzięki czemu mogą z nich korzystać również osoby bez specjalistycznego przygotowania i doświadczenia w pływaniu pontonami i innymi jednostkami. 

Nowoczesny sprzęt i wysoki standard bezpieczeństwa

Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo uczestników naszych spływów. Odbywają się one z wykorzystaniem nowoczesnych i wytrzymałych pontonów, które znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa doświadczony instruktor, który prowadzi spływ. Odra na wybranym przez nas odcinku jest szeroką i dużą rzeką, która jest pozbawiona przeszkód naturalnych oraz związanych z zabudową hydrotechniczną. Dzięki temu spływ jest płynny i jeszcze bezpieczniejszy. Oczywiście to nie tylko leniwe zbliżanie się do celu, ale również niezapomniana przygoda i sporo atrakcji. 

Opieka doświadczonego instruktora

Spływ pontonowy Wrocław w Yacht Club Bergline przygotowały osoby, które doskonale znają lokalne akweny wodne. Instruktorzy nie tylko dobrze rozumieją Odrę, ale również mają niezbędne doświadczenie. Dzięki temu umiejętnie poprowadzą spływ z zadbaniem o potrzeby jego uczestników. Podczas spływu należy stosować się do poleceń instruktora.

Dla kogo są spływy pontonowe w Yacht Club Bergline?

Nasze spływy pontonowe Wrocław przygotowaliśmy z myślą o grupach zorganizowanych. Specyfikę ich prowadzenia zawsze dostosowujemy do uczestników. To m.in.: klasy szkolne, licealne, grupy studentów, grupy firmowe, grupy urodzinowe czy też uczestnicy wieczorów kawalerskich i panieńskich. Z naszej oferty spływów z powodzeniem mogą skorzystać również grupy rodzinne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją oraz rezerwacji terminu na spływ pontonowy po przepięknej Odrze. My zadbamy o przyjazną atmosferę, wyjątkowe widoki i niezapomniane przeżycia związane z tą pontonową przygodą. 

Czy każdy może wziąć w nich udział?

W naszych spływach pontonowych biorą udział uczestnicy w różnym wieku. Przygotowana trasa jest spokojna, dlatego poradzą sobie z nią nawet osoby, dla których będzie to pierwsza styczność z tego rodzaju aktywnością na wodzie. Podczas spływu uczestnicy muszą być trzeźwi, a na ponton nie można wnosić alkoholu. Ponadto każdy z uczestników powinien mieć ze sobą wodę, ponieważ spływ trwa aż cztery godziny. W przypadku letnich i gorących dni rekomendujemy również czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne oraz krem z filtrem UV, który ochroni Cię przed poparzeniami. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to skontaktuj się z naszym zespołem oraz zapoznaj się ze szczegółami oferty spływy pontonowe Wrocław od Yacht Club Bergline. Do zobaczenia na wodzie. 

Zapisz grupę na spływ pontonowy

Szczegółowe informacje dotyczące zorganizowanie spływu pontonowego dostępne są po bezpośrednim kontakcie z naszym zespołem Yacht Club Bergline. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do kontaktu:
Paulina Kaczmarska
trener@ycb.pl
+48 601 602 499

Galeria

RUSZYŁY ZAPISY NA LATO 2024