Ułatwienia dostępu

Rejsy

Dla członków naszego klubu żeglarskiego przygotowaliśmy rejsy. Udział w nich może wziąć młodzież powyżej 13. roku życia. Rejsy organizowane są zarówno w Polsce, jak i w krajach śródziemnomorskich. Najczęściej odwiedzamy Chorwację. Rejs to nie tylko wspaniała przygoda, ale także możliwość weryfikacji swoich umiejętności żeglarskich w praktyce morskiej, a także intensywna edukacja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tygodniowe lub dwutygodniowe wyjazdy

Yacht Club Bergline to klub żeglarski we Wrocławiu, który propaguje żeglarstwo już wśród najmłodszych adeptów. Przygotowane przez nas rejsy prowadzone są przez doświadczonych żeglarzy z udokumentowanymi kwalifikacjami oraz opiekunów, dzięki czemu dzieci są w pełni bezpieczne. Zawsze stawiamy na odpowiednie przygotowanie jednostki do rejsu, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt asekuracyjny i ratunkowy. Podczas rejsu uczymy załogantów pracy żeglarskiej, a także zachowania bezpieczeństwa w warunkach żeglugi, na kei, a także poza wodą. Żeglarstwo dla dzieci we Wrocławiu to propozycja skrojona na miarę potrzeb najbardziej wymagających osób, a sam sport rozwija dzieci w wielu obszarach codziennego życia. Pod tym względem to strzał w dziesiątkę. W ofercie posiadamy rejsy tygodniowe oraz dwutygodniowe.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszych rejsów?

Rejsy żeglarskie YCB to wybór nie tylko dla wprawionych wilków morskich. Udział w nich mogą wziąć osoby, które na co dzień szkolą się w naszym klubie żeglarskim, jednak nie muszą mieć zaawansowanej wiedzy. Rejs ma formę intensywnego kursu, podczas którego dzieci odkrywają nieznane lądy oraz uczą się bezpiecznej żeglugi rekreacyjnej, z uwzględnieniem informacji o zagranicznych locjach i dobrym wychowaniu morskim. Zdobyta w ten sposób praktyka pozwoli na doskonalenie umiejętności żeglarskich dziecka, a także podniesie jego zdolności w zakresie pracy zespołowej. Rodzice zwracają uwagę na to, że po rejsie dzieci wracają bardziej zdyscyplinowane, samodzielne i z poczuciem własnej wartości.

W trakcie wypadu dbamy o szereg atrakcji. To nie tylko pływanie pod żaglami, ale także odpoczynek w porcie i korzystanie z uroków śródziemnomorskich plaż. Staramy się, by podczas rejsu znalazło się miejsce zarówno na ciężką pracę na jachcie, jak i odpoczynek i relaks. Nad odpowiednim balansem czuwają doświadczeni żeglarze i opiekunowie, którzy w porę reagują na wszelkie potrzeby dzieci. Każdy rejs to dla dziecka szansa na zdobycie nowych przyjaciół, a także cennego doświadczenia. W przyszłości zaprocentuje ono nie tylko na wodzie, dlatego warto postawić na rejs w Yacht Club Bergline we Wrocławiu.

Scroll to Top