Wakacje we Wrocławiu dla dzieci

Wakacje na sportowo z Yacht Club Bergline


Aktywne spędzanie wolnego czasu to najlepszy pomysł na zapewnienie atrakcji najmłodszym. Zajęcia fizyczne nie tylko pomagają wzmocnić kondycję, ale także zwiększają pewność siebie, hartują, działają na odporność. Jedną z ciekawszych propozycji na wakacje we Wrocławiu dla dziecipółkolonie lub obozy żeglarskie realizowane przez Yacht Club Bergline. Oferta skierowana jest zarówno do osób, które mają już doświadczenie w tej dyscyplinie sportu, jak i amatorów nieznających podstawowych technik. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów. Pociechy można przywozić w godzinach od 7:30 do 16:30.

Zakres treningów obejmuje aktywność na jachtach klasy Optimist, Sigma 600 oraz kanu. W trakcie wakacji na organizowanych przez nas zajęciach, uczymy prowadzenia jachtu, jak również drobnych prac bosmańskich tj. cumowania, pagajowania, klarowania. Szkoleniowcy pokazują też, jak należy dbać o sprzęt oraz omawiają zagadnienia dotyczące wykorzystywania węzłów w żeglarstwie oraz ich wykonywania. Dużą uwagę zwracamy na kwestie zachowania bezpieczeństwa – wskazujemy, jak przemieszczać się po pomoście i jachcie, przedstawiamy zasady udzielania pierwszej pomocy. Dbamy o to, aby wychowankowie mieli na sobie dopasowane do swojego wieku kamizelki asekuracyjne.  Oprócz atrakcji na wodzie zapewniamy pełne zaplecze w postaci boiska do piłki nożnej, turniejowego stołu z piłkarzykami. Do dyspozycji są też różnego typu przyrządy sportowe, takie jak: hula-hop, szczudła, slackline, skakanki, trickboard. Nasz ośrodek jest czynny także w miesiącach zimowych – wówczas zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej, basenie, lodowisku lub ściance wspinaczkowej.


Skorzystaj z oferty wakacji we Wrocławiu dla dzieci


Zapewniamy wysoki standard usług. Jako organizatorzy wakacji we Wrocławiu dla dzieci oferujemy zajęcia żeglarskie i aktywność na świeżym powietrzu. Gwarantujemy też ubezpieczenie NNW. Cechuje nas indywidualne podejście i dostosowanie aktywności do potrzeb oraz sprawności uczestników. Do nauki żeglowania wykorzystujemy nowoczesne łódki Optimist z żaglami oraz Sigma 600 i łodzie typu kanu. Posiadamy także sprzęt asekuracyjny w postaci motorówek. Po wytężonym wysiłku proponujemy pyszny obiad z deserem. Wyróżnia nas profesjonalnie dobrana kadra, która wspiera projekty związane z realizacją wakacji we Wrocławiu dla dzieci. Współpracujemy z osobami posiadającymi wiele tytułów, m.in. Sternika Motorowodnego, Żeglarza Jachtowego, Jachtowego Sternika Morskiego, Licencjonowanego Instruktora Żeglarstwa ISSA, Ratownika WOPR. Wśród naszej załogi znajduje się też reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w klasie Optimist, a także były zawodnik klasy Cadet oraz Laser. Jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem zwracamy uwagę na wypracowanie odpowiednich nawyków ułatwiających samodzielną żeglugę oraz bezpieczne obcowanie z wodą i wiatrem. Na koniec obozów oraz półkolonii wręczamy dyplomy potwierdzające zdobyte kompetencje. Wakacje we Wrocławiu dla dzieci, organizowane przez nasz klub, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W celu rezerwacji terminu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem maila: trener@ycb.pl

Więcej detali o naszej ofercie sprawdzisz tutaj - OFERTA

Oferta Półkolonii żeglarskich we Wrocławiu - lato 2021

nasza kadra

Paulina Kaczmarska - menedżer klubu Yacht Club Bergline

Paulina Kaczmarska

Menedżer Klubu
Kamil Kaczmarski - trener  klubu Yacht Club Bergline

Kamil Kaczmarski

Trener
Maciej Figiel - trener  klubu Yacht Club Bergline

Maciej Figiel

Trener
Mikołaj Milewski - trener  klubu Yacht Club Bergline

Mikołaj Milewski

Trener